Nářadí Hornig s.r.o.
Čsl. Legií 1263, Jilemnice | tel. 481 54 30 54 | email: info@naradihornig.cz
Po - Pá: 7:30 - 17:00, So: 8:00 - 11:00
Přijímáme platební karty, a to i bezkontaktní

Nářadí Hornig s.r.o.

Vstup do obchodu Vítězslav Hornig se prodejem zboží zapadajícího do konceptu železářství, nářadí a zahradní techniky zabývá na živnostenský list od března roku 1993. Společnost Nářadí Hornig s.r.o. založil se svou rodinou na začátku roku 2015 pro rozšíření svých obchodních aktivit.

Za dobu od založení firmy do současné doby si firma prošla mnoha proměnami. Začínala jako malý prodejce elektronářadí Bosch a modulárního kancelářského nábytku, na začátku 90. let populárního, Rollpa. Odtud také vzešel první název obchodu: RoBo-Tech. Firma od začátku sídlila v ulici Geologa Pošepného a začínala na pouhých 20m čtverečních.

Knipex Již od počátku zde byla snaha o rozšíření obchodu pro ještě větší uspokojení zákazníků. Po počátečních nezdarech s otevřením obchodních poboček v Semilech a poté i ve Vrchlabí padla rozhodná volba - přesunout jilemnický obchod do větších prostor. Spojovací materiál Místo v areálu bývalého Atesa bylo zvoleno jako vhodné - je v docházkové vzdálenosti z centra, ale je zde i dobrá možnost parkování vozidel. Z necelých 150m čtverečních první výměry obchodu se prostory rozrostly až na 400m čtverečních, na kterých v dnešních dnech najdete od podložek a šroubků, po několikametrové žebříky, velká bourací kladiva i rozměrné sestavy zahradního nábytku. Prodejna dnes sídlí na adrese Čsl. Legií 1263, Jilemnice.

Obchod má v dnešní době za sebou již bezmála 20 let provozu. Setkáte se u nás s plným sortimentem zboží od levných až po prémiové značky. Jsme autorizovanými prodejci mnoha značek zboží, mezi které patří mimo jiné Makita, Metabo, Bosch, Hitachi, AEG, Milwaukee, Narex, Protool a mnohé další. Jsme největší prodejci elektronářadí v regionu!

V současné době pro Vás stavíme novou prodejnu, která zpříjemní nakupování a orientaci v našem rozsáhlém sortimentu.

Mezi naše mimoobchodní aktivity patří snaha o podporu sportu v kolébce českého lyžování - Jilemnici. Proto finančně, osobně a i jinak podporujeme Klub biatlonu Jilemnice..

Bosch Makita Dolmar Narex Metabo Einhell Milwaukee Stanley Fiskars Bahco Knipex DeWalt Hitachi Proteco Tona Den Braven Orlík
© Nářadí Hornig s.r.o. 2022  |  Prohlášení o ochranných známkách  |  Mapa webu